Radmila Korole

Radmila Korole

Galveno Klientu vadītāja

Izglītība

  1. gadā absolvējusi Latvijas Medicīnas Akadēmijas/ Rīgas Stradiņa Universitātes Ārstniecības fakultāti, ieguvusi Ārsta grādu.

Pieredze

Pieredzi un profesionālās zināšanas ieguvusi vairāk nekā 17 gadus strādājot vairākos farmācijas uzņēmumos kā, piemēram, Grindex un Pfizer par medicīnas pārstāvi un klientu vadītāju darbā ar ārstiem speciālistiem – psihiatriem, onkologiem un neirologiem. 

No 2012. gada farmācijas kompānijā Lundbeck kļuvusi par produktu vadītāju psihiatrijas jomā. Savukārt 2015. gadā izturēja konkursu farmācijas kompānijā TEVA par produktu vadītāju inovatīvo medikamentu nodaļā onkoloģijas, hematoloģijas un nefroloģijas jomās. 

Šis darbs ļāva gūt izpratni par dažādu slimību, t.sk. onkoloģisko slimību diagnozēm, to  diagnostikas nozīmīgumu un ārstēšanas savlaicīguma svarīgumu. 

  1. gada maijā sākusi darbu par galveno klientu vadītāju Stereotaktiskāsradioķirurģijas centrā Siguldā (SIA “ConsiliumVeritas”). 

Darba pienākumi

Darbs ar ārstiem speciālistiem: onkologiem-ķīmijterapeitiem, urologiem, neirologiem, neiroķirurgiem, oftalmologiem, otorinolaringologiem u.c. speciālistiem – par stereotaktiskās radioķirurģijas iespējām, priekšrocībām un indikācijām, ka arī par ļaundabīgo audzēju ģenētiskiem testiem OncoDNA, kurus mūsu centrs veic sadarbībā ar Beļģijas laboratoriju. 

Radioķirurģijas centra Sigulda (SIA “Consilium Veritas”) pārstāvēšana konferencēs un kongresos Latvijā, Baltijā, NVS un Skandināvijas valstīs un reklāmas materiālu izstrāde. 

 

2018 - © Consilium Veritas