Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai
Līga Gosteva

Līga Gosteva

Administratore

Kontaktinformācija

Izglītība

  1. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitātes Rehabilitācijas Fakultāti un ieguvusi profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikācijuergoterapijā.

Studiju laikā pārstāvējusi fakultāti starptautiskās konferencēs un semināros, kā arī iesaistījusies apmaiņas programmā LLP/ERASMUS Tallinā, Igaunijā, kur ieguvusi pirmo internacionālo pieredzi, pilnveidojusi angļu valodas zināšanas un sadarbības prasmes. 

Pēc universitātes absolvēšanas, redzesloka paplašināšanai, devusies uz Spāniju apgūt spāņu valodas zināšanas, iepazīt Spānijas kultūru un pasniegt angļu valodu. 

Pieredze

  1. gada pavasarī, atgriežoties Latvijā, uzsākusi darbu kā ergoterapeitsRīgas Sociālajā dienestā, kur papildinājusi ne tikai savu profesionālo pieredzi, bet arī ieguvusi zināšanas un izpratni par Latvijā pieejamajiem sociālajiem pakalpojumiem, sociālās palīdzības organizēšanu, un uz to attiecināmo likumdošanu. 

Mīlestība pret valodām un citu valstu kultūru, aizvedusi pie darba tūrisma jomā, kur vairāku gadu garumā veiksmīgi darbojusies kā projektu menedžeris, organizējot darbseminārus tūrisma profesionāļiem Latvijā un Centrāleiropā. Strādājot starptautiskā un dinamiskā vidē, ieguvusi neatsveramu pieredzi pasākumu organizēšanā, biznesa komunikācijā un mazu uzņēmumu mārketingā. 2017. gadā uzsākusi darba gaitas Norwegian Air ShuttleGrupu rezervāciju Spāņu valodas departamentā kā korporatīvo klientu atbalsta speciālists. 

Pateicoties Līgas daudzveidīgajām profesionālajām prasmēm, 2018. gada aprīlī sākusi darbu Radioķirurģijas centrā Sigulda kā administratore.

2020 - © Consilium Veritas