Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai
Dr. Māris Mežeckis

Dr. Māris Mežeckis

Radiologs terapeits

Kontaktinformācija

Ārsts ar  vairāk kā 15 gadu pieredzi. Pēdējos 10 gadus specializējies terapeitiskajā radioloģijā – klasiskajā staru terapijā un radioķirurģijā. Siguldā strādā kopš 2015. gada. Šo gadu laikā Māris Mežeckis kļuvis par vadošo speciālistu prostatas vēža un metastātiska vēža radioķirurgijā. Šobrīd strādā pie doktora disertācijas par tēmu: “Agresīva prostatas vēža ārstēšana”

Izglītība

2003. gadā absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Ārstniecības fakultāti.

2008. gadā Latvijas Universitātes Medicīnas Pēcdiploma Izglītības Institūtu iegūstot radiologa – terapeita terapeita specialitāti.

Citas praktiskās apmācības

Papildus darbībai medicīnā Māris Mežeckis ir pilnveidojis organizatora prasmes 2006. gadā absolvējot maģistratūru Rīgas Starptautiskajā Ekonomikas un Biznesa vadības augstskolā.

Darba pieredze

No 2004.-2008. gadam strādājis Latvijas Onkoloģijas centrā. Sekojoši ticis uzaicināts vadīt VSIA Piejūras slimnīcas Staru terapijas kabinetu. Savukārt no 2010. līdz 2015. gadam darba gaitas turpinājis pildot Liepājas Reģionālās slimnīcas Staru terapijas nodaļas vadītāja pienākumus.

Kopš 2015. gada M.Mežeckis ir specializējies radioķirurģijā apgūstot robotizēto radioķirurģiju ar CyberKnife® M6 iekārtu ASV un Itālijā.

Sasniegumi

Māris Mežeckis ir vairāku zinātnisko publikāciju autors, piedalījies ar referātiem konferencēs, pētniecības projektos un ieviešot ikdienas darbā jaunas medicīnas tehnoloģijas. Dr.Mežeckis ir aktīvi darbojies sabiedrības veselības veicināšanas jomā dibinot un vadot Onkoloģijas attīstības biedrību un izdodot veselības veicināšanas izdevumu Onkoloģijas vēstis.

Moto: “Stabilitāti var nodrošināt tikai pastāvīgā attīstībā un sevis pilnveidošanā. Saglabāt esošos sasniegumus nozīmē regresēt, jo pasaule ap mums pastāvīgi mainās un attīstās.”

2021 - © Consilium Veritas