Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai
Dr. Linda Brokāne

Dr. Linda Brokāne

Klīniskā onkoloģe

Kontaktinformācija

Ārste ar  9 gadu pieredzi onkoloģijā. Pēdējos 3 gadus pastiprināti izglītojusies un strādājusi integratīvās onkoloģijas virzienā un turpina to darīt arvien. Siguldā strādā kopš 2021. gada, konsultējot pacientus galvenokārt par integratīvās onkoloģijas pielietojumu to ārstēšanā.

Izglītība

2009.gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti,  2014. gadā Rīgas Stradiņa Universitātes rezidentūras progammu, iegūstot onkologa-ķīmijterapeita specialitātes sertifikātu.

Citas praktiskās apmācības

Papildus pamata onkologa-ķīmijterapeita izglītībai, Linda Brokāne studējusi humānistisko psihoterapiju Rīgas Geštalta Institūtā, ko izmanto darbā ar onkoloģiskiem pacientiem, labāk izprotot viņu psiholoģiskās vajadzības. Savulaik organizējusi arī atbalsta grupas pacientiem Latvijas Onkoloģijas centrā. Pēdējos gados Linda Brokāne papildinājusi savas zināšanas onkoloģijas un citu hronisku slimību ārstēšanā, studējot Gersona Institūtā (I moduļa apmācības, ASV); Šveices Bioloģiskās Medicīnas Akadēmijā, kā arī Amerikas Integratīvās Onkoloģijas Institūtā.

Darba pieredze

No 2009.-2014. gadam strādājusi kā ārsts-rezidents Latvijas Onkoloģijas centrā. Sekojoši 2015. gadā tikusi uzaicināta pievienotos Startpautiskajam Viroterapijas centram, kur apguvusi pieredzi darbā ar onkolītisko viroterapiju. Sākotnēji strādājusi ar pacientiem ambulatori, bet pēcāk pārelta uz Jūrmalas filiāli (Globālo viroterapijas vēža klīniku). Paralēli klīnikā attīstītas un darbā integrētās dažādas komplementāras vēža ārstēšanas metodes, tostarp imūnterapijas (dendrītisko šūnu vakcīnas, citokīnu inducēto galētājšūnu terapija), intravenozas infūzijas (ar augstu un zemu devu vitamīnu C, kurkumīnu u.c.), Ozona terapija.

Sasniegumi

Linda Brokāne ir vairāku zinātnisko publikāciju autore, nodarbojusies ar ārstu izglītošanu par onkolītisko viroterapiju. Atbalstījusi biedrības “Dzīvības koks” darbību ar lekcijām pacientiem par onkoloģijas tēmu.

Moto:

“Stay close to nature and its eternal laws will protect you.” Dr. Max Gerson

 

2021 - © Consilium Veritas