Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai

SRC Sigulda

Radioķirurģijas centrs Sigulda atrodas Siguldas slimnīcā. Šeit ir pieejamas modernas onkoloģisko un neiroķirurģisko pacientu diagnostikas un ārstēšanas metodes un izveidota uz pacientu orientēta multidisciplināra ārstu speciālistu komanda, kuras sastāvā ir vieni no Latvijas labākajiem speciālistiem.
Modernās un ērtās telpās Radioķirurģijas centrā Sigulda tiek nodrošināta profesionāla un personalizēta pieeja pacientu diagnostikai un saslimšanu ārstēšanai.
Kopš Radioķirurģijas centra Sigulda atvēršanas 2015. gada novembrī mūsu komanda ir konsultējusi gan klātienē, gan tiešsaistē vairāk par 2900 pacientu un veikusi vairāk kā 870 radioķirurģijas procedūras (frakcijas) 250 pacientiem (dati 2018. gada augusts).
Radioķirurģijas centra Sigulda ietvaros pacientu aprūpi nodrošina SIA ”Siguldas slimnīca” un SIA ”SRC Sigulda”.
Siguldas slimnīca nodrošina pacientu kvalitatīvu un drošu ārstēšanu, izmantojot CyberKnife M6 sistēmu un Siguldas slimnīcas ārstniecības personālu, bet uzņēmums ”SRC Sigulda” nodrošina pacientu primārās konsultācijas, papildiagnostiku, radioķirurģijas procedūras sagatavošanai nepieciešamās procedūras kā arī ārvalstu pacientu apkalpošanu: palīdzību vīzas saņemšanai, palīdzību nakšņošanas vietas izvēlē un loģistikas pakalpojumus.

Siguldas slimnīca

Siguldas slimnīcas galvenie darbības virzieni ir:

  • Plānveida ķiruģiskā, ortopēdiskā un ginekoloģiskā operatīvā ārstēšana ar akcentu uz mazinvazīvām metodēm;
  • Dzemdību palīdzība;
  • Ambulatorā un stacionārā rehabilitācija;
  • Robotizētā radioķirurģija, izmantojot jaunākās paudzes sistēmu CyberKnife M6.

Slimnīca lielu uzmanību pievērš ārstēšanas kvalitātei, augsta līmeņa apkalpošanai, pacientu komfortam un individuālas attieksmes pret pacientu nodrošināšanai. Siguldas slimnīcā ar mērķi ārstēties ierodas pacienti no Norvēģijas, Zviedrijas, Lielbritānijas, Īrijas, Krievijas, Ukrainas, Kazahstānas, Uzbekistānas un citām valstīm. Tas ļāvis kļūt arī par vienu no lielākajiem veselības aprūpes pakalpojumu eksportētājiem Latvijā. Slimnīca ir Latvijas Medicīnas Eksporta Asociācijā un ir Latvijas Veselības Tūrisma Klastera biedrs. SIA “Siguldas slimnīca” ir Siguldas novada domes (pašvaldības) īpašums.

Vairāk par Siguldas slimnīcu iespējams uzzināt šeit.

Virtuālā tūre

2021 - © Consilium Veritas