Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai

Sergejs

Sergejs, 26 gadi, Ukraina
Arteriovenoza malformācija

Nav noslēpums, ka veselība cilvēka dzīvē ir pats svarīgākais. Tā ir priekšnosacījums cilvēka laimei un priekam. Bet – kas gan ir prieks? Prieku var atrast bērnos, mājā, ģimenē, iemīļotā nodarbē, sapņos un nākotnes plānos. Taču, ja tiek apdraudēta tava vai tuvinieka dzīvība, visas cerības un sapņi sabrūk kā kāršu namiņš. Šai situācijai ir divi risinājumi: samierināties un cerēt uz labāko vai arī mesties cīņā ar negaidīto postu. Būt un kļūt par savas otrās puses balstu, kopīgiem spēkiem pārvarēt visas grūtības un turpināt iet iesākto ceļu bez zūdīšanās.

Pateicība pienākas tiem cilvēkiem, kas jūs atbalsta šādā brīdī. Par to, ka tic jums, iededz cerību, sniedz mūsu sirdīm siltumu un mieru.

Viss kolektīvs un katrs tā darbinieks atsevišķi bija ļoti vērīgi, viņi kopā ar mums pārdzīvoja visus ārstēšanas posmus. Tādas rūpes, kādas mēs saņēmām šajā iestādē, mēs neesam jutuši pat savu tuvinieku vidū.

Liels paldies par jūsu smago darbu – gan fizisko, gan morāli garīgo. Mēs vienmēr jūs atcerēsimies un būsim bezgala pateicīgi par mums sniegto palīdzību.

Lai Dievs sargā jūs un jūsu ģimenes! Novēlu jums visu to labāko!

/Radioķirurģija ar CyberKnife noslēgusies 2018. gada decembrī/

2021 - © Consilium Veritas