Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai

Radioķirurģijas centra Sigulda speciālisti oktobrī uzstāsies ISRS rīkotajā izglītojošajā konferencē.

Radioķirurģijas centra Sigulda radiologs terapeits Dr. Māris Mežeckis un neiroradioķirurģijas eksperts Dr. Vladislavs Buriks dosies uz Tbilisi, Gruziju, kur 4., 5., 6. oktobrī uzstāsies Starptautiskās Stereotaktiskās radioķirurģijas asociācijas (ISRS) izglītojošajā konferencē. Šoreiz starptautiskās izglītojošās konferences pamattēma būs “SRS/SRT in Management of Intracranial Tumors, Head&Neck, Lung, and Abdominal Cancers, Medical Physics for Radiosurgery.”

Mācību konferences tēmas ietvers SRS/SRT intrakraniālo audzēju, galvas, kakla, plaušu un vēdera vēžu ārstēšanas metodes, kā arī radioķirurģijas medicīnisko fiziku. Šo konferenci apmeklēs neiroķirurgi, radiologi-terapeiti, onkologi-ķirurgi, neiroonkologi un daudzi citi radioķirurģijas eksperti no Amerikas Savienotajām Valstīm, Japānas, Ķīnas, Krievijas, Lielbritānijas, kā arī no citām pasaules valstīm.

Starp pasaules vadošajiem speciālistiem, radiologs terapeits Dr. Māris Mežeckis uzstāsies ar lekciju “SRS/SRT of oligometastatic cancer”, bet neiroradioķirurģijas eksperts Dr. Vladislavs Buriks uzstāsies ar divām lekcijām – “SRS/SRT in vicinity to anterior optic pathways” un “SRS/SRT of head and neck cancers”.

  • Dalīties

2021 - © Consilium Veritas