Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai
Pieteikties konsultācijai

Datu ievade

Iespējams, ka CyberKnife ir tieši tas terapijas veids, kas visefektīvāk var palīdzēt Jums cīņā ar slimību. Lai par to pārliecinātos, Jums ir tikai jānosūta izvērtēšanai mūsu speciālistiem medicīnisko izmeklējumu rezultāti. Mēs garantējam Jūsu personas datu un nosūtīto medicīnisko datu konfidencialitāti! Dati tiks izmantoti tikai un vienīgi terapijas iespējamības izvērtēšanas nolūkā*.

Vēlamie dati, kas nepieciešami terapijas izvērtēšanai un izmaksu aprēķināšanai:

  • ārsta slēdziens vai onkologu konsīlija slēdziens;
  • izraksts - epikrīze vai slimības vēsture ar patohistoloģisko izmeklējumu aprakstu;
  • magnētiskās rezonanses (MR) un/vai datortomogrāfijas (CT) un/vai pozitronu emisijas tomogrāfijas (PET-CT) izmeklējumu attēli DICOM formātā, vēlams ne senāki par 4 nedēļām ar pievienotu atrades aprakstu un radiologa - diagnosta slēdzienu.

Pievienotajā video pamācībā Jūs varat iepazīties, kā pareizi sagatavot datus nosūtīšanai un kā tos nosūtīt mums, izmantojot “Datu ielādes” formu. *Atbilstoši "Pacientu tiesību likumam" personas medicīniskie dati nav izpaužami vai izmantojami un apstrādājami bez pašas personas piekrišanas, tos var izmantot tikai likumdošanā noteiktiem konkrētiem mērķiem. Šie dati ietver informāciju par pacienta slimībām, diagnozēm, nosūtījumiem, izmeklējumu rezultātiem un nozīmēto ārstēšanas plānu, kā arī ziņas par pacienta piekrišanu vai atteikšanos no ārstēšanas. Mēs apņemamies aizsargāt Jūsu personisko informāciju un ievērot konfidencialitāti, kas noteikta likumu prasībās. Ar mūsu Personas datu apstrādes politiku varat iepazīties šeit.

Radioķirurģijas centra Sigulda ārsti

2021 - © Consilium Veritas