Kai pacientas atvyksta pas mus į pirmąją konsultaciją ar pateikia savo medicininių tyrimų rezultatus, pagrindinis mūsų rūpestis yra kuo sėkmingiau ir greičiau pacientą išgydyti. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų komanda lydės jus žengiant kiekvieną žingsnį link pasveikimo , suteikdami Jums individualų gydymą. Mūsų tikslas – aukštų medicinos ir aptarnavimo standartų siekimas bei konfidencialumo užtikrinimas savo pacientams.

Pasirinkę SRC Sigulda ir CyberKnife® moderniausią vėžio gydymo technologiją, gydydamiesi nepatirsite skausmo ir nereikės ilgalaikės bei brangios reabilitacijos. CyberKnife® procedūra yra efektyvi, gydant įvairias kūno dalis, be to, dažniausiai sėkmingam rezultatui pasiekti reikalinga tik viena ambulatorinė procedūra. Ši unikali CyberKnife®  technologija jau prieinama mūsų centre – SRC Sigulda.

Kokia yra galimybė be skausmo nugalėti vėžį, gerybinius auglius ir kitas ligas, gydomas CyberKnife®, Jus maloniai konsultuos SRC Sigulda specialistai – radiologai terapeutai Dr. Dacė Saukuma ir Dr. Maris Mežeckis.

CyberKnife® technologijos pranašumai

 • Nereikia gulėti ligoninės stacionare

  CyberKnife® yra ambulatorinis gydymo metodas todėl pacientas gali grįžti namo jau tą pačią dieną.

 • Nenaudojamas galvos ar kūno stereotaktinis rėmas

  CyberKnife® sistema naudoja kūno kaulų struktūras arba implantuotus žymeklius, kad tiksliai nustatytų spinduliavo taikinius.

 • Išsaugomi sveiki audiniai

  Augliui skleidžiama jonizuojančioji spinduliuotė iš įvairių kampų milimetro tikslumu.

 • Procedūra neskausminga

  Joje nenaudojama chirurgija ir nereikalinga anestezija, neatliekama pjūvių ir neprarandama kraujo.

 • Gydomi neoperuojami augliai

  Galima gydyti auglius, kurie anksčiau buvo laikomi neoperuojamais.

 • Praktiškai nėra Minimalios komplikacijos

  Po CyberKnife® gydymo paprastai būna mažiau komplikacijų ir pasiekiama geresnė gyvenimo kokybėnei po chirurginės procedūros.

 • Nereikia kontroliuoti kvėpavimo

  CyberKnife® su Synchrony® kvėpavimo stebėjimo sistema leidžia atlikti procedūras nepaisant kūno judėjimo, todėl pacientas, kuriam gydomas, pavyzdžiui, plaučių vėžys, gali atsipalaiduoti ir laisvai kvėpuoti.

Pacientų atsiliepimai

Mārtiņš

Martiniui su CyberKnife gydytas inkstų auglys su metastazėmis tarpuplautyje.

Līvija

Lyvijai su CyberKnife gydytas seilių liaukų auglys.

Jolanta

Smegenyse aptiktas trečiosios stadijos vėžys

Virtualus turas

old