Meie juurde esimesele konsultatsioonile saabudes või oma meditsiiniliste uuringute tulemusi esitades seab meie tipp-kvalifikatsiooniga personal enda prioriteediks Teie võimalikult tulemusliku ning kiire tervenemise. Meie professionaalid on Teiega koos kogu ravikuuri kestel, tagades Teile individuaalselt kohandatud ravi.

Meie jaoks tähendab professionaalsus ühtaegu kõrgeid ravi-ja teenindusstandardeid, samuti oma patsientidele konfidentsiaalsuse tagamist.

Stereotaktilise kiiritusravi keskuses “Sigulda” (SRC Sigulda) kasvajate vastu võitlemiseks pakutav CyberKnife® nüüdistehnoloogia võimaldab vältida valutekitavat ravi ning pikalevenivat ja kulukat taastusprotsessi. CyberKnife® protseduur on tõhus erinevatel elunditel esinevate mitmesuguste kasvajate ravimisel. Tihtipeale piisab eduka tulemuse saavutamiseks ainult ühes ambulatoorsest protseduurist. Nüüdsest on unikaalne CyberKnife® tehnoloogia kõigile saadav ka Stereotaktilise kiiritusravi keskuses “Sigulda”.

Saa teada rohkem võimalusest alistada valutult CyberKnife® tehnoloogiaga ravitavad vähihaigused, healoomulised kasvajad ja muud haigused. Teiega konsulteerivad SRC “Sigulda” spetsialistid – radioloogid/terapeudid Dr. Dace Saukuma ja Dr. Māris Mežeckis.

CyberKnife® tehnoloogilised eelised

Patsient kommentaare

Mārtiņš

Martinil Cyberknife´gaon ravitud neer Kasvaja metastaasidega keskseinandis

Līvija

Liivial Cyberknife´ga raviti süljenäärme kasvajat

Jolanta

Jolanta, 48 -aastane (Leedu), peaajus avastati kolmanda staadiumi vähk

Virtuaalne ringkäik

old